Grupa II Jeżyki
2026-04-16
Wycieczka do banku
Dzieci z grupy Jeżyki wybrały się w dniu 14 kwietnia na wycieczkę do Banku Santander. Podczas spaceru ulicami miasta zobaczyły Urząd Miasta oraz Zamek Książąt Mazowieckich. Wycieczka była ciekawa i pouczająca. Dziękujemy babci Marcela za zaproszenie.